יש אנשים שלא מוותרים על זכותם הדמוקרטית, אפילו לא ביום חתונתם. שני חברים קרובים של המועמד לראשות עיריית רעננה, משה מנגולי, ניר גלנץ (27) ושירה הס (25), החליטו לעזור לו לזכות בעוד שני קולות.

דקות לפני שהם נכנסו מתחת לחופה, הם עברו בקלפי על מנת להצביע ולהשפיע. קבלו את סרט החתונה האלטרנטיבי שלהם:החתן ניר גלנץ: "חשבנו שבגלל שבחירות לעירייה זה אירוע חגיגי, זה יהיה מושלם עם החתונה שלנו לבוא ולהצביע, רגע לפני שאנחנו עומדים להתחתן".

הכלה, שירה גלנץ: "לכל מי שאני מכירה יש יום חתונה רגיל. הולכים לאכול ארוחת בוקר ומשם לקוסמטיקאית, איפור, סידור שיער וכל הדברים הרגילים. אנחנו הלכנו לקלפי. עכשיו אני יודעת בוודאות שיום החתונה שלנו יהיה משהו מיוחד ולא רגיל. דבר שנזכור לעד ונספר לילדים שלנו".

בני הזוג אמרו כי מנגולי, מעבר להיותו חבר, עומד בראש רשימה של צעירים ברעננה, שמרכז הקמפיין שלה הוא דיור לצעירים. "בתור זוג צעיר", הם אומרים, "זה מושך אותנו להצביע לו יותר מכל שאר המועמדים. לקנות דירה ברעננה בלי הנחה זה בלתי אפשרי בשבילנו, ואנחנו כן מעוניינים להמשיך לגור פה. זאת עיר נפלאה".

להשלמת האווירה, ההצבעה עצמה נערכה בכיתה א'3 בבית הספר היסודי ממלכתי בר טוב ברעננה, בו למד ניר בילדותו. באותה הכיתה למדו גם מנגולי ומספר שתיים שלו, טלי לאור. אחרי ההצבעה, בני הזוג התנשקו לקול מחיאות הכפיים של המצביעים מסביב.

לאור נפרדה מבני הזוג אחרי ההצבעה. "אני מקווה שאת מסיבת הניצחון שלנו נעשה איתם בחתונה", אמרה.