קורבן תאונת הפגע וברח ברעננה לפני שבועיים הובאה למנוחות השבוע בארץ מולדתה, רוסיה. ראיסה מלמוד, העולה החדשה שנפצעה בתאונה שהתרחשה ביום רביעי לפני כשבועיים, נפטרה ביום חמישי שעבר מפצעיה.

מבדיקת המקרה עולה כי מלמוד עלתה ארצה מרוסיה בגפה לפני מספר שנים ומאז חיה לבדה ברעננה, כשבעלה ובנה נשארו ברוסיה. מסיבה זו התקשו תחילה הרשויות לגלות את זהותה ורק לאחר מאמצים גילו מי היא האישה.

לאחר הגילוי, הרשויות יצרו קשר עם משפחתה של האישה ברוסיה והבעל והבן הגיעו ארצה לתמוך באם, שהייתה מאושפזת בבית החולים מאיר בכפר סבא, במצב קשה מאוד. כעבור שבוע ויום של מאבק, היא נפטרה. האב והבן לקחו את גופתה בחזרה לרוסיה, שם נקברה השבוע בעיר מגוריהם.

נסיבות המוות של הנפטרת הן עדיין בגדר תעלומה. תושב רעננה שעבר במקרה ברחוב באותו היום מצא את הקשישה מוטלת על הכביש והזעיק את כוחות ההצלה. הוא לא ראה דבר מהתאונה. מלמוד עצמה הייתה חולת אלצהיימר ולא זכרה דבר משאירע לה.

רק הרופאים בבית החולים אבחנו כי הפגיעות שממנה סבלה האישה העידו על כך שהיא עברה תאונה קשה ושככל הנראה הנהג ברח. עם זאת, אין למשטרה אין מידע רב על התאונה, הנהג לא נתפס ולא ניתן לקבוע בוודאות אם אכן מדובר בתאונה. במשטרה הבהירו שאם הנהג ייתפס, הוא יואשם בהריגה.