גם אם יגבר ראש העירייה המכהן, נחום חופרי, על חברת הכנסת לשעבר, מלי פולישוק, המתמודדת מולו, עדיין צפוי להיות במועצת העיר לאחר הבחירות רוב נשי מוחץ, כך עולה מניתוח הרשימות המרכזיות אשר יתמודדו בעוד חודש על מושבים במועצת העיר.

ברשימה העצמאית של ראש העירייה מוצבות שלוש נשים במקומות 3,2 ו-4. במקום השני, כפי שכבר פורסם, מוצבת חברת המועצה עו"ד אורית סייד יצחקי, המשמשת כיושבת ראש "אל-סם" בעיר.

במקום השלישי הציב חופרי את שוש לוין, אשר שימשה במשך 18 שנים כנציבת פניות הציבור בעירייה והתפטרה לפני כחודש מתפקידה, ובמקום הרביעי מוצבת חברת המועצה, בלה צור, אשר הייתה אחראית על השירותים החברתיים בעירייה.

המתמודדת מול חופרי, מלי פולישוק, הכריזה השבוע כי אל רשימתה "דרך אחרת-מימד נוסף" מצטרפת גם נציגת הגמלאים, שוש מוסקונה, זאת במסגרת הסכם עם מפלגת הגמלאים "גיל". בכך השלימה פולישוק שלישייה נשית מובילה, הכוללת אותה, את חברת המועצה, לאה הלפרין, מ"מימד" ואת מוסקונה.

ב"הרשימה למען התושבים" של דן ברוך מוצבת כמספר שתיים חברת ועד הורי בית הספר "יחדיו", עורכת הדין סימה פרי.

במקום הרביעי הריאלי פחות מוצבת אשת הנדל"ן הוותיקה, מרי פארי. כל אלה מצטרפים לרשימת "מרצ", אשר כבר חשפה את הרכבה לפני מספר שבועות. כזכור, את הרשימה מובילה סגנית ראש העירייה, רונית ויינטראוב ומיד אחריה חברת המועצה ד"ר עדית דיאמנט.

במפלגת העבודה מוצבת במקום השלישי, אורה רפאל, גמלאית בת 62 ופעילת ציבור ותיקה ברעננה. במפלגה הולכים במערכת הבחירות הזו על כיוון שונה, ומדגישים את הקו הצעיר של המפלגה. בבחירות שנערכו בסניף לפני שבוע נקבע כי בראש הרשימה יעמוד עורך הדין איתן גינזבורג, בן 31, שנבחר ברוב מוחץ של 85 אחוזים.

גינזבורג כיהן בחמש השנים האחרונות כחבר מועצה מטעם רשימתו של ראש העירייה לשעבר, זאב ביילסקי, ואף שימש כיו"ר הקואליציה. במהלך פעילותו בחמש השנים האחרונות הרבה לעסוק גינזבורג בנושאי איכות הסביבה ובנושאים "צעירים", כגון הטבות לאנשי מילואים.

למקום השני במפלגה נבחר ד"ר צבי ברק, בן 56, פיזיקאי ואיש היי-טק זה 20 שנה. "אנו הרשימה היחידה שהציבה בראשה כוח צעיר, שמביא גם קבלות על עבודה ועשייה למען רעננה, בעיקר בתחומי הצעירים ואיכות הסביבה", אמר גינזבורג עם בחירתו.