תושב רעננה, בן 25, עולה חדש מצרפת, עבר תאונת דרכים קשה בליל חמישי שעבר ברחוב אחוזה בעיר, אך בנס כמעט שלא נפגע. הנהג, שלפי החשד היה שתוי, איבד שליטה על הרכב והתנגש בעוצמה בעץ. הוא פונה במצב קל עד בינוני לבית החולים "בלינסון", שם גילו הרופאים כי מלבד שיניו שנשברו, הוא לא סובל מאף פגיעה קשה נוספת.

התאונה אירעה כ-100 מטרים מצומת רעננה-כפר סבא, ברחוב הראשי של רעננה. צוות אמבולנס של מד"א ירקון שהגיע למקום כעבור דקות ספורות, מצא את הנהג שוכב על המדרכה, לצד הרכב, שהיה מרוסק לגמרי, כשהוא מוקף בעוברי אורח שניסו לעזור לו.

הפרמדיק, יורם שאלתיאל, שטיפל בפצוע, אמר היום: "כשהגענו למקום, הנהג היה בהכרה ושכב בתוך שלולית שמן, מכוסה כולו בנוזל שכפי הנראה נשפך עליו מהרכב בזמן התאונה. גילינו שהוא עולה חדש מצרפת ולמזלנו, אני דובר צרפתית ולכן יכולתי לדבר ולתקשר איתו בקלות.

"הוא היה בהכרה ונראה היה שהוא נמצא תחת השפעת אלכוהול. אבחנו כי הוא שבר את כל שיניו, ובנוסף נראה היה כי גופו כואב. החלטנו לפנות אותו לחדר הטראומה בבית החולים 'בלינסון' כדי לבדוק האם הוא סובל מפגיעות פנימיות".

בבית החולים גילו כי מלבד מכות חיצוניות, הנהג אינו סובל משום פגיעה קשה. שאלתיאל: "בהתחשב במכניקה של התאונה, שהייתה קשה מאוד, ובהתחשב בכוחות שפעלו על המכונית, אין ספק שלנהג היה מזל גדול. הוא בחור חזק וחסון וכנראה זה עזר לו לצאת מהתאונה בשלום. באותה מידה זה היה יכול להיגמר אחרת לגמרי".