בעקבות תלונות של תושבים ברעננה, העירייה הוזילה את מחיר הכניסה לבריכה העירונית החדשה, שנפתחה בשבוע שעבר.

בעקבות התלונות על המחירים שהוצגו על ידי העירייה במחירון הבריכה העירונית החדשה, שונה במהלך סוף השבוע המחירון. במקום 40 שקלים למבוגר ו-32 שקלים לילדים, שהוצגו במחירון המקורי, ישלמו כלל התושבים מחיר אחיד של 25 שקלים לכניסה חד פעמית, פרט לשבת, אז תעלה כניסה 35 שקלים. בעירייה הדגישו כי מדובר במחיר היכרות, ושבעתיד יעלו המחירים.

עוד נמסר מהעירייה כי מחירי המחירון המקורי מעולם לא נגבו מהתושבים, וכי המחירים השתנו עוד לפני הכניסה של המתרחץ הראשון לבריכה.

"בבריכה עירונית אלו צריכים להיות המחירים", אמרה ל"ידיעות השרון" חנה בית הלחמי, אחת התושבות הפעילות בעיר, שמרגע פרסום המחירון פעלה להוזלת המחירים. "תושבים פנו לראש העירייה בנושא, ואני שמחה שהוא נענה לרחשי הציבור".

על הרעיון המקורי, לפיו תקיים העירייה "ועדת הנחות" למשפחות חלשות, אומרת בית הלחמי: "לכל תושבי רעננה המחירים צריכים להיות זולים ובעיקר לילדים. המחיר המקורי יקר לא רק לשכבות החלשות, אלא גם למשפחות נורטיביות, ולא ייתכן שמשפחות נורמטיביות ייאלצו להגיע לוועדת הנחות".

כך או כך, הבריכה העירונית החדשה היא די מרשימה. הבריכה החצי אולימפית (25 מטרים) כוללת שישה מסלולים, ובנוסף פועלים במתחם גם בריכת פעוטות, קיוסק ומשטחי דשא עם שמשיות ומיטות שיזוף. מהעירייה נמסר כי בשלב ב' של הבריכה העירונית ייבנו גם בריכה חיצונית וחדר כושר, על 19 דונם נוספים.

ביום חמישי שעבר נערך טקס הפתיחה החגיגי של הבריכה העירונית, במעמד ראש העירייה, נחום חופרי, וסגניתו, רונית ויינטראוב. חופרי הבטיח בעבר כי בראשון ביולי יקפוץ ראש לבריכה "עם מים או בלי מים", וביום חמישי הוא אכן מימש את הבטחתו וקפץ לבריכה. למרבה המזל, היו בה מים.