בנו בן ה-16 של ראש משפחת פשע מפורסמת מאזור השרון, נעצר ביום רביעי שעבר על ידי שוטרי משטרת גלילות, יחד עם חברו בן ה-24, לאחר שלטענת המשטרה הם החזיקו בסכין ברכב בו נסעו. השניים נחקרו ושוחררו בתנאים מגבילים.

לפני שבוע בדיוק, כפי שפורסם ב"ידיעות השרון", נעצר הנער בן ה-16 על ידי משטרת כפר סבא, בחשד כי איים על נער אחר במועדון, לפני כשמונה חודשים. הנער נשלח למעצר בית, אך בסופו של דבר שוחרר לאחר יום אחד בלבד, כיוון שקיבל במפתיע שני כרטיסים להפלגת תענוגות לטורקיה, והשוטרים לא רצו למנוע ממנו את ההפלגה.

יום לאחר שחזר מההפלגה, כאמור, נעצר הנער עם הצעיר הנוסף. מבדיקת האירוע עולה כי השניים נסעו ברכב בהרצליה בשעה מאוחרת של הלילה. לפי המשטרה, כאשר הם הגיעו למחסום משטרתי ונעצרו על ידי השוטרים לבדיקה שגרתית, הם ניסו להיפטר מהסכין.

"הם נעצרו בצד הדרך כפי שביקשו מהם, מבלי לנסות לברוח, והשוטרים ביקשו מהם רישיונות", נמסר מהמשטרה. "הם שיתפו פעולה, אך בד בבד עם בדיקת הרשיונות, אחד מהשוטרים הבחין כי הם זרקו אביזר מהרכב. השוטרים שאלו אותם מה הם זרקו, אך השניים הכחישו שזרקו משהו".

באין ברירה אחרת, השוטרים החלו לבצע חיפוש אחר החפץ מחוץ למכונית עם פנסים ומצאו לצד הרכב אולר חד. בעקבות זאת הם עצרו את שני הצעירים והביאו אותם לתחנת המשטרה.

עבור בן ה-16 ממש לא מדובר בביקור ראשון בתחנת המשטרה. אותו נער נעצר בעבר עם עוד מספר נערים בחשד כי פרץ ליאכטות בהרצליה פיתוח. כמו כן, לדברי מפקד תחנת גלילות, רפ"ק דני שחר, "זוהי כבר הפעם השלישית שהוא נעצר בעקבות חשדות דומים של אחזקת סכין".

השוטרים חקרו את הנער והצעיר שעמו, אך בסוף החקירה, בעקבות התערבות עורך הדין של המשפחה, הם שיחררו אותם לביתם בתנאים מגבילים.