קו חדש מרעננה לתל אביב: קו 510  יקשר בין תחנת הרכבת רעננה מערב לתחנה המרכזית בת"א דרך מרכז העיר ותחנת הרכבת בהרצליה. הקו יושק ביום שלישי ה-29.10, והוא יופעל בימים ראשון עד חמישי החל מהשעה 5:30 ועד לשעה 22:00 בלילה, בתדירות של 20-30 דקות.

צילום: דוברות מטרופולין
יצוין כי הקו החדש יופעל במסגרת פרויקט "מהיר לעיר", והוא ייסע דרך הרת"צ בהרצליה (רחוב תחבורה ציבורית), באופן שיאפשר נסיעה ישירה ויעילה יותר בתחבורה הציבורית. מטרתו של הרת"צ היא לקצר את זמני הנסיעה של האוטובוסים המגיעים לתחנת הרכבת מכיוון הרצליה פיתוח, כך שמעתה, לא יאלצו לבצע מעקף דרך רחוב בן ציון מיכאלי. עבור נהגי כלי הרכב הפרטיים תתאפשר הקלה והפחתה בעומסי התנועה הקיימים לרוב בצומת שבעת הכוכבים.

לדברי ליבנת כהן-דן, סמנכ"לית שיווק וקשרי לקוחות: "אנו שמחים להמשיך ולהרחיב את פעילות התחבורה הציבורית באזור השרון וגוש דן. השקת הקו החדש לראש העין היא בשורה של ממש לתושבים המבקשים להתנייד באמצעות תחבורה ציבורית למקומות התעסוקה הרבים הקיימים באזור. יחד עם משרד התחבורה מטרתנו להציב בפני הציבור מפת קווים יציבה, יעילה ונוחה, שתיתן מענה ליישובי האזור באופן האופטימלי. נמשיך לפעול מתוך קשב רב לנוסעים, ובמטרה להעניק את השירות הטוב והבטוח ביותר".  

מידע מפורט במוקד המידע של חברת מטרופולין 5900*, במוקד משה"ת 8787* ובאתר החברה.