תושבי כפר סבא שמתכננים לנסוע לכיוון תל אביב ודרומה בסוף השבוע הקרוב מתחנות כפר סבא, הוד השרון ורעננה, ייאלצו למצוא סידור אחר. מדוברות רכבת ישראל נמסר כי במהלך סוף השבוע הקרוב בין חצות שבין רביעי לחמישי ה-1.11 ועד ליום ראשון ה-4.11 יושבתו תחנות רעננה, הוד השרון סוקולוב, כפר סבא נורדאו וראש העין צפון ולא יופעלו מהן רכבות.

אין רכבות במוצ"ש, אז מה יש? | צילום אילוסטרציה: מוטי קמחי

עם זאת, משרד התחבורה יתגבר את קווי האוטובוסים באיזור, ורכבת ישראל תפעיל שירותי היסעים ("שאטלים", א.י.) חינמיים בין תחנות רעננה מערב, הוד השרון סוקולוב, כפר סבא נורדאו וראש העין צפון אל תחנת הרכבת קריית אריה שבפתח תקוה. אופציה נוספת היא הגעה היישר אל תחנת הרכבת פתח תקוה סגולה, ממנה יחל הקו לכיוון תל אביב ובאר שבע.   

מדוברות רכבת ישראל נמסר כי מומלץ לנוסעי הרכבת להתעדכן בפרטים המלאים באתר רכבת ישראל, בפייסבוק, ובאפליקציה. כמו כן נמסר כי לקוחות בעלי כרטיס תקופתי (גמיש 7, גמיש 30) שיהיו בתוקף במהלך הסגירות הנ"ל יהיו זכאים להטענה מחודשת. הארכת כרטיס הנסיעה שלהם תעשה בהתאם למספר הימים בהם מקטע הנסיעה היה סגור וכרטיסם היה בתוקף. מהרכבת נמסר כי את הפיצוי יש להטעין במכונות האוטומטיות ובקופות עד יום לאחר תום תקופת הכרטיס.