ממשיך הלאה. תומר היימן | צילום: עיריית רעננה

תומר היימן, ראש מינהל ההנדסה בעיריית רעננה, הודיע בימים אלה על החלטתו לסיים את תפקידו. כך נמסר מטעם עיריית רעננה היום (ראשון). המקרה של היימן מגיע כשבוע וחצי אחרי הודעתה של מנכ"לית עיריית רעננה, מיכל הירש נגרי, על סיום תפקידה בעירייה.

במהלך הארבע שנים וחצי האחרונות, לקח היימן חלק בשורה של מהלכים בתחום התכנון והבנייה, בראשם הקמת מוקד שירות ייעודי, הפיכת הוועדה המקומית לתכנון ובנייה לוועדה עצמאית, פיתוח והקמת שכונת נווה זמר, מהפכת התחבורה הפנים עירונית והשקת תחנות הרכבת בעיר, ייעול תהליכי רישוי העסקים ועוד.

קודם תפקידו בעירייה, שימש היימן כראש צוות תכנון מרחבי בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מרכז, וכן בתפקידים במינהל התכנון במשרד הפנים ובאגף התכנון במינהל מקרקעי ישראל. 

איתן גינזבורג, שעמד בשנים האחרונות בראשות הוועדה לתכנון ובנייה, הודה להיימן על תרומתו החשובה לעיר רעננה במהלך השנים האחרונות. "תומר הוא מנהיג טבעי, איש מקצוע מהמעלה הראשונה, אשר בזכות כישוריו המקצועיים ויכולותיו האישיות, הפך למקור של סמכות מקצועית מחד ולמנהל אהוד ומוערך על עובדיו, עמיתיו בעירייה ואנשי מקצוע חיצוניים", אמר גינזבורג. "אנו מאחלים לתומר הצלחה בהמשך דרכו ובטוחים כי בזכות נכסיו המקצועיים והאישיים, עתידו מובטח בכל מקום שיבחר להמשיך את דרכו".