עיריית רעננה הודיעה היום על שני מינויים חדשים עו"ד קובי אלנבוגן שימונה לראש אגף ההסברה ועדי רייך הלוי שתמונה ליו"ר מינהלת העסקים בעיר.

צילומים: פרטי

הלוי: מטראמפ לברוידא

עדי רייך -הלוי מונתה לתפקיד ראש מנהלת העסקים בעיריית רעננה. רייך-הלוי נבחרה לתפקיד על ידי ועדת המכרזים העירונית, ותחליף בתפקידה את רואי דינוביץ, שפרש באחרונה.

 רייך – הלוי הינה בעלת M.A בסטטיסטיקה ומתמטיקה מאוניברסיטת חיפה, ולה ניסיון רב שנים כמנהלת פרויקטים ומובילת יוזמות ותהליכים מורכבים מעולם הפיתוח העסקי הטכנולוגיה והמדע, ורקע וניסיון רחב בעבודה עם רשויות, עסקים, חברות משרדים ממשלתיים קרנות ועמותות. בתפקידה האחרון שימשה רייך-הלוי כמנהלת אזור מרכז, פרויקטים טכנולוגיים יזמיים חינוכיים  בהתאחדות התעשיינים, וקודם לכן מנהלת תוכן ושותפויות עם רשויות ועסקים, בקרן טראמפ, מנהלת אזור תכניות חינוכיות בקרן רש"י ועוד.

רייך הלוי. צילום: פרטי

 כראש מנהלת העסקים בעירייה, תהיה אחראית רייך-הלוי על ניהול והובלת מנהלת העסקים ומערך העסקים העירוני, כגוף משפיע ומרכזי בעיר ומחוצה לה. בין היתר תפעל לעידוד וקידום המסחר בעיר ומינוף העסקים המקומיים, פיתוח וקידום יוזמות והובלת מיזמים חוצי ארגון, יצירת שיתופי פעולה ומיזמים חדשים בעיר לרבות בתחום האחריות התאגידית וקידום מערך פיתוח עסקי וכלכלי וגיוס שותפים אסטרטגיים. כמו כן תישא רייך-הלוי באחריות שוטפת על ניהול ותחזוקה מיטבית של אזורי התעשייה והמסחר בעיר ויצירת מרחב תעסוקה מזמין ואטרקטיבי לעסקים בקריית אתגרים, לרבות ניהול לוגיסטי של מסגרות לטיפוח חממות ליזמות טכנולוגית לעסקים קטנים ומתן מענה לפניות הציבור בתחומי אחריותה.

ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא: "אני מברך את עדי רייך-הלוי על מינויה לתפקיד המאתגר ורב החשיבות, שהינו בעל השפעה מרכזית על מיצובה של העיר כמובילה בעשייה העסקית הן ברמה המקומית והן ברמה הארצית. עדי נבחרה לתפקיד מבין עשרות מועמדים, לאחר שהוכיחה כישוריה ויכולותיה הגבוהות בין היתר בניהול פרויקטים מורכבים, יוזמות פורצות דרך, חשיבה יצירתית, חזון ובניית אסטרטגיה.

"אני בטוח כי יכולותיה של עדי יבטיחו הצעדת מנהלת העסקים קדימה, ומינוף קשרי העירייה עם החברות ובעלי העסקים הפועלים בתחומה, וכי בשיתוף פעולה פורה עם אגפי העירייה השונים, נוביל יחדיו לצמיחת הכלכלה המקומית".

 

אלנבוגן: "אתגר עצום"

אלנבוגן מונה למנהל אגף הסברה אסטרטגיה ופרויקטים בעיריית רעננה. אלנבוגן נבחר לתפקידו במכרז פומבי מבין מועמדים רבים, ויחליף את פרי נתיב שפרשה באחרונה לגמלאות מתפקידה.

לאלנבוגן ניסיון רב שנים בתחום הייעוץ אסטרטגי, המשפטי, ובתחומי ההסברה והרגולציה, כמו גם בהנעה והובלה של פרויקטים מורכבים ורפורמות משמעותיות במשק. בתפקידו האחרון כיהן כסמנכ"ל האסטרטגיה בחברת פינטק חדשנית וקודם לכן שימש יועץ בכיר בפירמות מובילות בתחום הייעוץ האסטרטגי והתקשורתי וכיועץ לשר הפנים ושר התקשורת- גלעד ארדן.

קובי אלנבוגן. צילום: פרטי

 במסגרת תפקידו, יהיה אחראי על גיבוש, התווית והובלת מדיניות העירייה בתחומי ההסברה, האסטרטגיה והפרויקטים ובכלל זה על הגדרת מטרות האגף, תכנונן והפיקוח על ביצוען. אלנבוגן יוביל בניית מערך תכנון אסטרטגי רב תחומי של העיר בהלימה עם נתונים קיימים ותחזיות דמוגרפיות, ויעסוק בייזום וריכוז פרויקטים חוצי ארגון. עוד ייכללו בתחומי אחריותו, קידום מערך פיתוח תכנוני כלכלי ועסקי במרחב המקומי, מתן ייעוץ אסטרטגי להנהלת הרשות, בניית תכניות אב בתיאום עם אגפי העירייה השונים ומענה לפניות הציבור.

 אלנבוגן, תושב רעננה, 40, נשוי ואב לשניים, בעל תואר ראשון במשפטים וממשל מהמרכז הבינתחומי בהרצליה ותואר שני מאוניברסיטת ת"א במדע המדינה. 

עו"ד אלנבוגן: "בחרתי לעזוב את השוק הפרטי ולשוב למגזר הציבורי כי יש בדבר ערך מוסף חשוב ומשמעותי, שלא קיים באף תפקיד אחר. אני יליד רעננה ותושב העיר, אני מגדל כאן את ילדיי ומוקיר את הזכות שנפלה בחלקי להיות שותף לעשייה כה משמעותית ולקחת חלק במימוש חזונו ותוכניותו של ראש העיר, חיים ברוידא. אעמיד לרשות התפקיד, את כל הניסיון והידע שצברתי במהלך השנים, את כל האנרגיות והמרץ הנדרש. זה אתגר עצום ואני מודה על האמון שניתן בי".