עוזבת אחרי חמש שנים. מיכל הירש נגרי | צילום: עיריית רעננה

סימנים ראשונים של חילופי שלטון בדרג הבכיר של עובדי העירייה: מנכ"לית העירייה, מיכל הירש נגרי, הודיעה היום (חמישי) על פרישתה מהתפקיד אחרי חמש שנים.

"רעננה היא עיר מובילה בכל תחומי העשייה ואני גאה ושמחה על ההזדמנות שניתנה לי להיות חלק מההצלחה ולסייע בהובלת העירייה להישגים", אמרה הירש נגרי בעקבות ההחלטה. "אני מודה לראש העירייה לשעבר, זאב בילסקי, אשר פתח בפניי צוהר לעשייה משמעותית ואינטנסיבית ומודה על השותפות וההשראה. זכיתי לעבוד לצדו של מנהיג בעל חזון, שהפך את רעננה לעיר מובילה בישראל. אני מודה לראש העירייה היוצא, איתן גינזבורג, על השותפות, וכמובן לעובדי העירייה המסורים, שעושים לילות כימים למען תושבי העיר. אני משוכנעת שהם ימשיכו להוביל את העיר קדימה. אני מאחלת הצלחה להנהגה החדשה".

הירש נגרי החלה את דרכה בעירייה לפני 12 שנים ושימשה בין היתר כראש מינהל החינוך, סמנכ״לית ומנכ״לית העירייה. בתקופת כהונתה כמנכ״לית העירייה, הובילה מהלכים כמו פרויקט עיר חכמה, שינויים במבנה הארגוני, העמקת תודעת השירות לתושבים ושיפור השירות. כמו כן עמדה המנכ"לית היוצאת מאחורי פרויקטים במערכת החינוך, בפיתוח המרחב הציבורי ואזור התעשייה.

בעיריית רעננה הדגישו היום את הישגיה של הירש נגרי, להם גם זכתה להכרה אישית ועירונית, בהם: פרס החינוך הארצי על הכלת אוכלוסיות שונות והכשרת צוותי החינוך, אות ההתנדבות הארצי ופרס שר הפנים לאחריות חברתית. "כמו כן הגיעה עיריית רעננה למקומות הראשונים בכל הפרמטרים של שירות מעולה לתושב, מהפכה דיגטלית שהביאה לקיצור זמני המתנה, שדרוג המוקד עירוני, העשרת אירועי התרבות, הקיימות ועוד”, מסרו בעירייה.