צילום: פרטי

מנהלת מחלקת גני ילדים וקדם יסודי חדשה בעיריית רעננה. דנה מאיר מונתה לתפקיד, לאחר שהתמודדה על מכרז פומבי ונבחרה על ידי ועדת המכרזים העירונית. דנה תחליף בתפקידה את הגר הוט-טלר שפרשה באחרונה מהעירייה עם מינויה למנהלת מחלקת החינוך המיוחד בגבעת שמואל.

במסגרת תפקידה תהיה אחראית דנה על הובלת מערך מוסדות החינוך לגיל הרך בעיר, והפעלתו באופן שיבטיח התפתחותם הנאותה והמיטבית של ילדי העיר במסגרת הקדם יסודי. בין היתר תעסוק דנה בניהול, ליווי ובקרה על מערך פעילויות גני הילדים והתווית המדיניות העירונית לגיל הרך, הכנת תוכניות עבודה למחלקת גני הילדים בהלימה עם מדיניות אגף החינוך בעירייה ובשיתוף משרד החינוך, פיקוח על התפעול השוטף בגני הילדים וקידום שיתופי הפעולה עם מפקחות הגנים, אחריות על הקמת ותכלול נושא הגיל הרך ועל מסגרות היול"א, גיוס, מיון ושיבוץ כוח אדם לגנים ועוד.

דנה היא בעלת ניסיון של עשרות שנים במגוון רחב של תפקידים בתחום החינוך, ושימשה בתפקידה האחרון מנהלת מעון ויצו לגיל הרך בקריית אונו, ובו כ- 80 ילדים ועשרים אנשי צוות. כן שימשה דנה בעברה רכזת חוגים מטעם מתנ"ס אור יהודה, מורה ומחנכת בבתי ספר יסודיים באור יהודה, וכן בתפקידי ניהול שונים, ובחברות פעילה בהנהגות ההורים שונות בפתח תקווה.

לדנה מאיר תואר שני MA בחינוך ותעודת הוראה למדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן.