האחים דניאלי מרעננה, מיכל (31) ניב (29) וערן (26) החליטו להקים חדר בריחה לקבוצות עם צרכים מיוחדים בעיר. 

צילום: מסך

כידוע, חדר בריחה זו פעילות קבוצתית (2-8 משתתפים) בה צריך "לברוח" מהחדר תוך 60 דקות. על מנת להצליח הקבוצה צריכה לפתור חידות והדרך היחידה לעשות זאת היא בשיתוף פעולה בין כל חברי הקבוצה ובשימוש בחשיבה יצירתית ו"מחוץ לקופסא".

החוויה של חדר בריחה היא מהנה מאד, שונה מכל דבר אחר שעושים ביום יום שלנו, מאפשרת כניסה לתוך סיפור ושעה של שקט מהחיים "האמיתיים" שבחוץ. בנוסף היא מאד מחזקת את הדינמיקה הקבוצתית, משפרת את יכולות התקשורת בין חברי הקבוצה ומעלה את תחושת ההצלחה והמסוגלות האישית של כל אחד משחקני הקבוצה.

לטענת האחים: "חלק מהקבוצות עם הצרכים המיוחדים צריכות ליווי אישי יותר (גם בתוך ההחדר) וזמן רב יותר בחדר על מנת לחוות את החוויה במלואה ובהנאה מירבית. לשם כך פתחו האחים קמפין מימון המונים בגיב באק בו הם מקווים ל גייס את הסכום לתפעולו של החדר.

"בעזרת תרומתכם", מבטיחים האחים, "נקדיש ימים שלמים, באמצע השבוע, אשר יופנו אך ורק לקבוצות הללו. עלות המשחקים תהיה סמלית מאד ותסובסד בעזרתכם וכמובן שגם על ידינו. נדאג להתאים את החידות בתוך חדר הבריחה לצרכים הייחודיים של כל קבוצה. נדאג לצוות גדול יותר של אנשי מקצוע מטעמנו, כך שבמידת הצורך גם יינתן ליווי אישי בתוך החדר עצמו.  ניתן זמן רב יותר לכל קבוצה בתוך החדר, בהתאם לצרכיה האינדיווידואלים. הקבוצה תוכל לברוח גם תוך שעתיים במקום תוך שעה אם זה מה שהיא הכי תהנה ממנו. יותר מ50 קבוצות, מטעם מספר עמותות, ביקשו כבר לקבוע משחקים. בעזרתכם, נוכל לאפשר ליותר מ-60 קבוצות עם צרכים מיוחדים ליהנות מחוויה ייחודית בחדר בריחה". 

האחים דניאלי - עם כל הלב

"לפני כשלוש שנים החלטנו לקחת הפסקה מהחיים "האמיתיים" ולצאת להרפתקה משותפת של הקמת חדר בריחה", מספרים האחים על התחלת הפרוייקט, " המחשבה של עבודה שכל מטרתה לעשות כיף לאחרים, והזדמנות לעבוד שלושתנו ביחד, קרצה לנו כל כך שלא יכולנו לוותר עליה. אחד מהדברים הראשונים שהחלטנו הוא שהחדר שאנחנו נקים יהיה חייב להיות נגיש לאוכלוסייה הרחבה ביותר, שנוכל לעשות כיף לכולם ולכן החדר (והמתחם עצמו), נבנה כך שהוא מותאם לכסאות גלגלים (כן, גם החשמליים הענקיים), מותאם למוגבלות שמיעה ומתאים גם לילדים מגילאי 7 ומעלה. עכשיו, אחרי שעברו אצלנו כבר אלפי לקוחות מרוצים, החלטנו שהגיע הזמן להחזיר לקהילה". 

לסיוע ועזרה לאחים דניאלי הקליקו כאן