חשבתם שרעננה תציין את חודש הגאווה במצעד היסטורי ראשון? חשבו שוב. במהלך חודש יוני, תציין עיריית רעננה את חודש הגאווה והסובלנות במגוון אירועים ופעילויות, בהובלת המחלקה לנוער וצעירים באגף התרבות. הפעילות תכלול הרצאות, מפגשים אישיים, הקרנת סרט, סדנאות, שיח פתוח ועוד.

צילום: באדיבות YES

להלן פירוט האירועים שיתקיימו בחודש יוני:

"אקטיביזם חברתי בקהילה הגאה"  -  זהורית שורק תספר את סיפורה האישי כלסבית דתיה ופעילה חברתית בקהילה הגאה הדתית ועל הצד המשפטי של הקהילה בשינוי חברתי/אקטיביזם חברתי.

ההרצאה תתקיים ביום ראשון 2.6 בשעה 20:30, באודיטוריום מתחם הצעירים, רחוב התעשייה 11. הכניסה חופשית אך יש להזמין כרטיסים מראש במוקד "קול טיקט" 8864* או באתר tickets.raanana.muni.il

הקרנת הסרט "רוקטמן" - סרט ביוגרפי-מוזיקאלי המבוסס על חייו של המוזיקאי והיוצר האגדי אלטון ג'ון. ההקרנה תתקיים ביום חמישי 6.6 בשעה 21:00, בסינמה לב הפארק, רחוב אחוזה 267.

עלות כרטיס: 15 ₪. קניית כרטיסים בקופות הקולנוע באותו יום החל מהשעה 19:00

 סדנה ושיח פתוח לכלל הנוער בשיתוף איגי- ארגון נוער גאה - סדנה והסברה לבני נוער בעיר בנושא מגדר, מיניות והקהילה הגאה.יום שלישי 11.6 בשעה 19:30, במועדון המרתף, רחוב אחוזה 155. כניסה חופשית.

 כיתת אומן עם הזמר והיוצר רן דנקר - יום חמישי  13.6 בשעה 20:30, במתחם הצעירים, רחוב התעשייה 11. עלות 20 ₪. ניתן לקנות כרטיסים במקום או באמצעות מוקד "קול טיקט" 8864* או באתר tickets.raanana.muni.il

רן דנקר. צילום: יח"צ

 "טרנסקידס" הקרנה ושיח עם יוצרת הסדרה וכוכביה - הילה מדליה, יוצרת הסדרה "טראנסקידס", תגיע לשיחה עם הקהל יחד עם שניים מכוכבי הסדרה. ארבע שנים של מעקב דוקומנטרי אחר ארבע משפחות סביב שאלות הרות גורל: מה זה אומר להיוולד בגוף שאינו תואם את מגדרך? והאם האהבה שלנו לילדינו היא אכן אהבה ללא תנאי? יום שלישי, 18.6 בשעה 20:00. אודיטוריום יד לבנים, רחוב אחוזה 147.  הכניסה חופשית

 מפגש עם רוני קובן וצ'ארלי/שירלי - העיתונאי רוני קובן, יוצר התכנית 'יוצאים מהכלל', יארח את שירלי צ'ארלי קליינמן, פעיל/ה טרנס/ית, ודראג קינג, ויבחנו יחד את קלישאות המגדר של כולנו. המפגש ילווה בקטעים מהסדרה 'יוצאים מהכלל'. יום חמישי 27.6 בשעה 20:30, במתחם הצעירים, ברחוב התעשייה 11,  הכניסה חופשית.