השלט שהושחת והשידה שנופצה | צילום: ניר נאמן

ביום שישי האחרון הגיע ניר נאמן (21), מנהל עמותת "כולו חסד" בעיר שדואגת לחבילות מזון למשפחות נזקקות, וגילה שהמשרד נפל למקרה ונדליזם. שלט העמותה נתלש ממקומו ושידת החתלה שאמורה הייתה להגיע ביום למחרת למשפחה צעירה, רוסקה. נאמן פרסם פוסט על המקרה, בעקבותיו קיבל הצעות רבות של ריהוט כתרומה.

"אני כמובן לא יודע מי עשה את זה, אבל אני מניח שמדובר בבני נוער חסרי מעש", אומר נאמן. "יש הרבה ילדים משועממים שמסתובבים באזור ואני די בטוח שזה נובע משם. עם זאת, אנחנו לא מתכוונים להגיע למשטרה, כי לדעתי זה לא יוביל לשום מקום".

בשנים קודמות נתקלה כבר העמותה בוונדליזם, כאשר שלט העמותה נשרף בידי עוברי אורח. "היום זה פגיעה בעמותה, מחר זו יכול להיות פריצה לבית, רכב או פגיעה בקשישים”, מוסיף נאמן. "אם היה בילוי מסודר לצעירים, זה לא היה קורה מלכתחילה".

לקראת החגים, מבקשת העמותה להגיע ביום רביעי הקרוב על מנת לסייע באריזת 250 חבילות מזון. "מי שיש באפשרותו להגיע לעשות חסד באריזות בין השעות 17:00-18:30 - נשמח מאוד. כל משפחה מקבלת שני קרטונים עם פירות, ירקות, חלב, מוצרים יבשים ומוצרים לחג כמו סופגניות, חנוכיות, שמן, מאפים ועוד. אפשר לתרום דרכי או דרך העברה בנקאית, פרטים בפייסבוק של העמותה.