באירוע, שהיה הראשון מסוגו בעיר, השתתפו מאות תושבים שהגיעו ליום פתוח במשרדי העירייה להיכרות אישית עם העובדים והעשייה העירונית, ונהנו מהפנינג חוויתי לכל המשפחה שהופעל על ידי העובדים עצמם.

צילום: דוברות עיריית רעננה

מאות תושבי רעננה השתתפו באירוע "עירייה פתוחה", אירוע ראשון מסוגו בעיר שהתקיים בשבוע שעבר (יום רביעי, 10.7), בו פתחה העירייה את שעריה והזמינה את התושבים להגיע וללמוד מקרוב על העשייה העירונית.

צילום: דוברות עיריית רעננה

תושבי העיר סיירו בין אגפי העירייה השונים, פגשו באופן אישי את עובדי העירייה ונהנו מפעילויות רבות שקיימו עבורם עובדי העירייה.

ראש העיר, חיים ברוידא, אירח בלשכתו את התושבים ואת הילדים, ואף הקריא לילדים סיפור מיוחד שכתב בעצמו. בנוסף, נהנו התושבים ממגוון עשיר של פעילויות שקיימו עובדי העירייה עצמם, כולל בין השאר: מתחם חושים, משחק במגרש סקווש, ציור גרפיטי על קיר, סדנת ג'אגלינג, מתחם אימוץ כלבים וחתולים, תצוגת רכבי ביטחון שכללה אמבולנס, מכונית כיבוי אש, משטרה, היכרות עם יחידת החילוץ העירונית, פעילות חווייתית של יחידת הקיימות, מתחם "רעננה של פעם" להיכרות עם העיר בשנותיה הראשונות כמושבה ועוד.

צילום: דוברות עיריית רעננה

ראש העיר, חיים ברוידא: "שמחתי לפגוש את כל התושבים שהגיעו לאירוע והכירו מקרוב את הפעילות והעשייה היומיומית של עובדי עיריית רעננה המסורים. האירוע המוצלח יהפוך למסורת".