חצר גן הילדים לאחת התקנת בד היוטה | צילום: הורים

גבר שעמד מחוץ לגדר המקיפה גן ילדים בדרום העיר, קרא השבוע לשתי ילדות מהגן. כשניגשו אליו, חשף מולן את איבר מינו, ביצע בעצמו מעשה מגונה וביקש מהבנות לשמור על כך בסוד. שתי האמהות דיווחו על כך לעירייה והגישו הבוקר (רביעי) תלונה במשטרה, שבה גוללו את פרטי המקרה.

בתוך זמן קצר נתלה מסביב לחצר הגן בד יוטה על מנת למנוע מקרים דומים בעתיד. "הנושא טופל על הצד הטוב ביותר על ידי העירייה, לפני מספר רגעים הוגשה תלונה במשטרה", מסרה אחת האמהות מהגן. "ראש העיר עזב הכל, פנה לביטחון והתקין יוטה לבטחון הילדים. אני מקווה מאוד שאותו אדם ייתפס והמקרה חלילה לא יחזור על עצמו, חשוב שכל ההורים ידעו להיזהר".

במשטרה אישרו את הדברים ומסרו כי התלונה נמצאת בבדיקה.

מעיריית רעננה נמסר: "עם קבלת הפנייה לעירייה, נרתמו במיידית גורמי החינוך והביטחון לבדיקת המקרה, וצוותים של העירייה יצאו למקום. קצינת הביטחון של הגן ערכה את הבדיקות הנדרשות וממשיכה לפעול בשיתוף פעולה עם צוות הגן.

"עוד לפני הסקת המסקנות וכאמצעי הפרדה ראשוני, אטמה העירייה את גדר חצר הגן והגן הסמוך בבד יוטה. בנוסף, צוותי החינוך יעבירו בגן בימים הקרובים תכנים חינוכיים שילמדו את הילדים כיצד לשמור על גופם וכן נקיטת אמצעי בטיחות וזהירות אל מול אנשים זרים".