כתב אישום הוגש היום (חמישי) נגד שלושה חשודים (בני 29, 53 ו-55) שהגיעו בשבוע שעבר לחדר מעונות במכללה באיזור, הכו את בת משפחתם עד אובדן הכרה וחטפו אותה. שוטרים שהגיעו לדירת משפחתה במסגרת חקירת המקרה, איתרו את הסטודנטית כשהיא שוכבת במיטתה שהייתה מלאה בכתמי דם.  

התקיפה אירעה בשיא המחאה נגד אלימות כלפי נשים | צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק

במהלך החקירה התברר כי בני משפחתה של הסטודנטית הגיעו לחדר המעונות על רקע חשש שהיא נמצאת בחובות. לדברי המשטרה, הם דרשו ממנה לארוז את חפציה ואמרו לה: "הולכים הביתה, את לא תגורי פה יותר ואת לא צריכה עבודה. לא צריכה לחיות". הסטודנטית חששה לחייה וביקשה ללכת לחדר סמוך, אך קרובת משפחתה חסמה אותה ונעלה את דלת החדר.

עוד עולה כי לאחר מכן קרוב משפחה אחר תקף אותה לכאורה. הוא תפס בשיערה והטיח את פניה בדלת החדר. כתוצאה מהתקיפה, הצעירה נחבלה בפניה ואיבדה את הכרתה, נגרמו לה שטפי דם מתחת לעיניים, נפיחות ורגישות סביב גשר האף, רגישות והגבלת תנועה צווארית ורגישות בחוליות.

במהלך החקירה גילו השוטרים כי אין זו הפעם הראשונה בה הותקפה הסטודנטית. מתברר כי כבר במהלך נובמבר התלוננה הצעירה על אירוע שקרה בביתה ובמהלכו קרוב משפחה שלה הפריע לה לבשל, כיבה את הגז ואיים עליה: "עוד מילה אחת אני שופך את זה (השמן) על הפנים שלך". כשהדליקה את הגז היכה אותה בצוואר ובראש.

כאמור, נגד החשודים הוגש כתב אישום בגין בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע וחטיפה. לאחד מהם מיוחסים גם אישומים בגין תקיפה חבלנית ואיומים.