נדמה שלא הרבה השתנה כאשר מדובר על מחזור ואמצעי ספיגה יעילים. מאז המצאת התחבושות עם כנפיים או הגביעונית, נראה כי אף אחד לא באמת חשב איך אפשר להקל על נשים במהלך המחזור, וגם לשמור על הסביבה.

תחתוני THINX. מתוך אתר החברה

חברת THINX האמריקאית, שהוקמה (וזה כנראה הסוד) על ידי נשים ועבור נשים, מציעה לנו לחשוב מחדש על פתרונות יעילים, נוחים וגם כאלה ששומרים על הסביבה. במקום להסתובב עם מלאי של תחבושות שנזרקות אל הפח לאחר השימוש, או להשתמש בטמפונים, שאם נודה על האמת, הם לא הכי נוחים או נעימים, אפשר פשוט לשים תחתונים.

הרעיון העומד מאחורי ההמצאה הוא תחתונים סופגים, עדינים ומעוצבים, שמאפשרים ספיגה של המחזור למשך יום שלם - בלי צורך להחליף. את לא צריכה לחשוש מדליפות או מחוסר נוחות מאחר והסוד הוא בבד המיוחד, הבנוי כרשתות סופגות. ובסוף היום? פשוט משליכים לכביסה (עדיף כביסה ביד במים קרים). 

תחתוני THINX. מתוך אתר החברה

את תחתוני ה THINX תוכלי למצוא במגוון של עיצובים, כאשר המחיר עומד על 127 שקלים עד ל 150 שקלים לתחתון בודד (עלות משלוח לישראל הינו 33 שקלים). נשמע יקר? אם עושים את החישוב לגבי כמויות השקלים שאנחנו מוציאות על תחבושות או טמפונים - למעשה מדובר בחיסכון כלכלי לטווח ארוך, שמספק גם נוחות וגם שמירה על הסביבה - כי להיות אקולוגית זה הכי 2018.