כיף לאמהות ולילדים | צילום אילוסטרציה: Shuterstock

מחר (ה') ייערך ב"קאנטרי קלאב הרצליה" יום הכיף שנתי לאימהות חד הוריות מרעננה וילדיהן. בין היתר יוכלו האימהות, שרשומות באגף הרווחה, ליהנות ממתקנים, פינוקים לילדים, הרצאה של נומרולוגית וכן לזכות בפרסים. זוהי הפעם הרביעית שנערך יום כיף מסוג זה.

הפעילה החברתית קארי פכטר, שעומדת מאחורי המיזם, נרגשת מאוד. "עד עכשיו נרשמו לאירוע כ-120 נשים וילדים. נשים שמוכרות לרווחה יכנסו בחינם", היא מבטיחה.

פכטר, פעילה חברתית מזה שנים בעיר, מארגנת אירועים מידי מספר חודשים ובעיקר בערבי חג. "אני עוזרת לנשים כל הזמן, בטח שלאימהות חד הוריות בעיר. זה מגיע בכל מני דרכים, כולל מסיבות פורים חברתיות שאני עורכת. במקרה הזה יש לי תורם מהארץ, בן אדם יקר ומוערך שמעדיף להישאר בעילום שם ומשלם על הכניסה של הנשים לקאנטרי. אצלי אף אישה חד הורית לא תישאר בלי פעילות לה ולילד שלה. הם יזכו ליום כיף אגדי, גם בזכות מנהל הקאנטרי דני שהוא אדם מדהים שנותן לנו כל כך הרבה".

קארי פכטר | צילום: פרטי

פכטר מספרת כי תכננה את האירוע חודשיים ועם סיומו, ביום חמישי בערב, היא כבר מתכננת את הפעילות הבאה שתצא לפועל בחודשים הקרובים. "הרעיון הבא שלי הוא לארגן לאימהות החד הוריות מרעננה טיול משמעותי לעמוקה ולקבר של הרב יונתן בן עוזיאל, שלו מיוחסות סגולות של מציאת זיווג".