מכונית הצילום של גוגל. בקרוב אצלנו | צילום: Pixabay

בעבור חלק זה נהיה לא פחות מכלי עבודה, לא פעם הועלה החשש שעלולים להשתמש בו ככלי ריגול ועבור רבים זוהי פשוט הדרך הבטוחה לטייל בעולם דרך המחשב. כך או כך, רכב צילום הרחובות של גוגל יבצע גיחה לרעננה לקראת סיום השנה.

למי שטרם יצא להכיר את Google Street View, הרי שמדובר ביוזמה של גוגל לצלם רחובות בכל העולם באופן פנורמי של 360 מעלות, כך שהמשתמש יכול לשוטט בתוך הרחובות של הערים השונות.

לאחרונה הודיעה גוגל שהיא תשוב לצלם ערים בישראל לקראת סוף השנה. ברחובות רעננה תסייר המכונית המצלמת בתאריך ה-23.12.2018. הצוותים יגיעו במיוחד על מנת להשלים ולעדכן את הצילומים שהתיישנו מאז ביקרו בעיר בפעם האחרונה לפני מספר שנים. במילים אחרות, אל תופתעו אם בעת הליכה תמימה ברחוב יצלמו אתכם.

יש לציין, התמונות יועלו כשלוחיות המכוניות ופניהם של האנשים מטושטשים, זאת עקב מחאות רבות שצמחו עקב תמונות בעייתיות שעלו בעבר באתר. עם זאת, נכון להיום לגוגל יש מערכת המסוגלת לטשטש אוטומטית תמונות מסוג זה. אם בכל זאת הנציחו אתכם, את משפחתכם או ביתכם בניגוד לרצונכם, והטשטוש אינו די עבורכם, ניתן תמיד לפנות לגוגל ולדווח על בעיה.

זה הזמן לצחצח את הרחובות ולהתלבש יפה, כי אורחים מכל העולם עומדים לצפות בשכונה שלנו, ולכו תדעו מתי תהיה הפעם הבאה שהחבר'ה מגוגל יקפצו לביקור.

לכניסה למערכת Street view של גוגל וצפייה ברעננה כפי שהיא מופיעה כיום.