הזוכים (בלבן) עם ראש העיר, סגניתו ובכירים נוספים | צילום: עיריית רעננה

הישג ענק ל"קלוב התעופה" ברעננה, ששניים ממתחריו שבו בשבוע שעבר כשהם עונדים שתי מדליות זהב. עומר בן עמי, חבר נבחרת ישראל לנוער במחלקת "דאוני דיסקוס f3k" התחרה באוקריאנה באליפות העולם וזכה במקום הראשון. חברו למועדון התעופה המקומי, תומר ברקאי, אף הוא חבר נבחרת ישראל לנוער, זכה באליפות העולם לנוער בטיסנים חופשיים שהתקיימה במקדוניה.

בניצחונם המשיכו השניים מסורת של תשע שנים רצופות בהן זוכים נציגים של המועדון המקומי, שחוגג השנה 40 שנה לפעילותו, בתארים בינלאומיים. במועדון אמרו השבוע כי ההישגים נובעים מכך שבוגרי המועדון מתחנכים על  יסודות של התמדה, תכנון וביצוע, יצירתיות, דיוק ועבודת צוות. כמו כן הם נוטים ללמוד הנדסה ותכנות ומשתלבים במסגרות של הנדסה, תעשיה אווירית ותעופה.

בן עמי (17): "אני שמח שהייתי חלק מנבחרת ישראל שהגיעה למקום הראשון ושמח על דירוגי האישי. זה ההישג הכי גדול של נבחרת ישראל עד כה בנוער. מעולם לא היינו על הפודיום וזה היה רגע מאוד גדול לשמוע את התקווה על הפודיום כשמדליית זהב לצווארנו. היו לפני התחרות הזו הרבה הכנות ועבודה קשה שהשתלמו".

בעקבות ההישג התארחו השניים ביום חמישי האחרון בלשכתו של ראש העירייה, זאב בילסקי, שם העניק להם תעודות הוקרה על הישגיהם. במפגש נכחו גם סגנית ראש העירייה, רונית וינטראוב, הממונה על תרבות נוער ופנאי, וראש האגף תמר ורשבסקי. 

במפגש הודה ראש העירייה לזוכים על נחישותם, השקעתם המרובה, ההתמדה והמקצועיות שהם מגלים. כן ציין בילסקי את החשיבות שבפועלם של השניים כמדריכי נוער במועדון, המחנכים את פעיליו למצוינות ומהווים דוגמה אישית להצלחה".