ארי ארבל (השני מימין) ופעילי הארגון | צילום: פרטי

שלוחת ארגון נכי צה"ל ברעננה, המונה כ-750 נכים, מצאה בימים האחרונים בית חדש. לאחר שנתיים של פעילות, יעברו בקרוב משרדי הארגון למתחם "יד לבנים" בעיר, לאחר שבשבועות האחרונים נחתם הסכם בין הצדדים.

"זה דבר גדול שקורם בימים אלו עור וגידים", אמר ארי ארבל, יושב הראש המשותף של השלוחה, יחד עם ישראל קומפלר. "זה יהיה משכננו החדש ואין יותר מתאים ממנו. מדובר במקום מונגש עם חנייה, שממנו לרוב יוצאים הטיולים שלנו".

השלוחה הרעננית של הארגון נפתחה לפני כשנתיים במטרה לתת שירות יותר טוב לנכי צה"ל תושבי העיר וכדי שהם לא יצטרכו להגיע עד משרדי המחוז בתל אביב בכדי לטפל בענייניהם. בין היתר בשלוחה עוסקים בסוגיות סוציאליות, מעניקים מלגות ועזרה בלימודים, הלוואות ואף מנסים לעזור בבעיות מול אגף השיקום ומשרד הביטחון.

כעת, עם המעבר למשרד החדש, מבקשים בארגון לגייס מתנדבים נוספים לצורך הרחבת הפעילות. בין היתר יעסקו המתנדבים בפעילות השוטפת ובעיקר בעידוד נכי צה"ל היותר ותיקים להגיע לאירועים. "המתנדבים שאנחנו מגייסים יהיו פה כדי ליצור קשר עם החברים בגיל השלישי, שאצלם לא לכל אחד יש פייסבוק", מסביר ארבל. "אנחנו היום מגיעים לבערך 550 חברים דרך הפייסבוק ומעדכנים אותם בהכל, אבל זה מותיר כמאתיים חברים לא מעודכנים ואנחנו רוצים להיות גם איתם בקשר שותף".

רוצים לתת יד? shlucharaanana@gmail.com , 054-6908069