ערן לוי | צילום: אפרת קופר

הבוקר (ראשון) הודיע יו"ר סיעת "חלק", ערן לוי, כי הוא מסיר את מועמדותו למועצה והצהיר כי הוא תומך בחיים ברוידא לראשות העיר. "פעילותנו בבחירות מהווה מעין 'התנגשות' שעלולה בסופו של יום להביא למועמד אחר שאינו מתאים לתפקיד לדעתנו", הסביר לוי בפוסט בפייסבוק שהעלה בשם הסיעה.

"חלק – חברה למען קהילה" הוקמה על ידי לוי לפני כשנה ועסקה בנושאים של רווחה וכשלים לכאורה בהתנהלות העירייה. בשבוע שעבר מצא עצמו לוי בלב סערה ברשתות החברתיות לאחר שציטוט מתוך מצע הבחירות של הסיעה התפרסם והצית התנגדות רבה. זאת בעיקר לאור הניסוח ובחירת המילים של מה שכונה "צעדת החיים".

מעביר את התמיכה לברוידא | צילום: יהודית הופמן

בהכרזת הפרישה הדגיש לוי את תמיכתו במועמד חיים ברוידא: "מצאנו כי חיים ברוידא הוא המתאים והראוי ביותר מבין כל המועמדים להנהיג ולהוביל את רעננה למקום טוב יותר והאג'נדה שלו בנושאים החשובים, תואמת את האג'נדה שלנו...הגענו להחלטה מושכלת ואחראית להסיר את מועמדותה של 'חלק' בראשותי מההתמודדות למועצת העיר".

"אדגיש, הוסיף לוי, "כי 'חלק' תמשיך את פעילותה החברתית למען כל תושבי רעננה ותמשיך לסייע בשמירה על זכויותיכם כתושבים בכל האמצעיים העומדים לרשותנו ובמלוא הכוח גם מחוץ למועצה".