אמש (א'), במסיבת עיתונאים שנערכה במטה של יקי ודמני, ארז ברט- מי שהיה עד אתמול המועמד השביעי לראשות העיר, הודיע על פרישתו מהמרוץ לראשות העיר ועל הצטרפותו לרשימת "רעננה מכל הלב", כמספר שתיים של המועמד ודמני. במקביל הכריז ודמני על מיכל ברם, כמספר שלוש ברשימתו.

מסיבת העיתונאים של יקי ודמני | צילום: חן זמיר

ברט, המועמד הדתי בעיר, הכריז על מועמדותו בחודש מרץ, אמר אמש בהודעת הפרישה מהמרוץ: "לפני מספר חודשים התחלתי במסע להביא לרעננה מנהיגות מקצועית, כמי שדואג לעתיד העיר הגעתי להחלטה ללכת ביחד. כשהולכים לבד הולכים מהר, כשהולכים ביחד הולכים רחוק. ואנחנו במטרה להביא טוב לרעננה, ומשוכנעים שהצעידה המשותפת תביא את רעננה למצב שתוכל לעמוד באתגרי המחר".

ודמני הוסיף לדבריו: "במהלך שיחות עם תושבים למדתי מספר דברים מרכזיים. לתושבים נמאס מניהול של פעם, הם רוצים אנשים חדשים לניהול העיר. עוד למדתי הוא שהתושבים רוצים איחוד. נמאס מהפילוג. לכולנו יש מטרה אחת, והיא לעשות טוב לעיר.

"ארז ברט מייצג עבורי את הדור הצעיר לרעננה, הוא אדם מרשים, נקי וחדש ומציג מודל חדש של מנהיגות. הוא מהווה חיזוק משמעותי לרשימה שלנו ולקמפיין הממריא לראשות העיר. אני גאה מאוד על הצטרפותו. זה חיבור שצמח מהשטח ומשקף את האמת הרעננית והרצון של התושבות והתושבים לראות אנשים שעשו רבות ומייצגים את כל חלקי העיר".

ברט הוסיף לסיום: ”כל העת אמרתי שהרצון שלי הוא להביא שינוי, להביא משהו אחר ונקי לרעננה, להביא מנהיגות חדשה. אני מצטרף למועמד שינהל את רעננה כמו עסק מקצועי, בגובה העיניים ובדרך של פוליטיקה חדשה. כשהכרתי את יקי לעומק, הבנתי שהוא האיש הנכון שמסוגל לעשות את השינוי הזה. מצאתי בו את כל התכונות שאני מחפש אצל ראש עיר.

"הוא אדם ישר שפיו וליבו שווים, מנהל בחסד ומנהיג טבעי, אדם שאוהב לעבוד עם אנשים לצדו. אני יודע שאיחוד הכוחות שלנו יסחוף אחריו את תושבי רעננה ויקרב אותנו לעידן של מצויינות, שירות, ראייה מקצועית למען תושבי העיר, בניית קהילה  ושקיפות".