אילן כהן ורחלי בן ארי סקעת | צילום: פרטי

השבוע (שני) החליטה הוועדה העליונה להיגוי של הליכוד, לאשר לחברת המועצה רחלי בן-ארי סקעת לרוץ ברשימה עצמאית לתפקיד ראשות העיר ולמועצת העיר רעננה. אולם החלטה עוררה שוב את הויכוח מול נציג הליכוד הנבחר, אילן כהן.

בנוסח ההחלטה מטעם הליכוד נכתב כי "מתוך רצון לעודד נשים להתמודד בשלטון המקומי בכל הארץ, אני מתכבד להודיע כי ועדת ההיגוי העליונה של הליכוד החליטה לאשר את בקשתך להתמודד ברשימה עצמאית בבחירות למועצת העיר רעננה שתתקיימנה ביום ה-30 באוקטובר 2018".

חברת המועצה רחלי סקעת אמרה בהמשך להחלטה: "אני רוצה להודות לכל חברי ועדת ההיגוי העליונה, לשר יריב לוין, לחבר הכנסת דוד ביטן ובעיקר ליו"ר הוועדה - מר חיים ביבס, אשר החליטו להאמין בי ולעמוד מאחורי במירוץ לראשות העיר ולמועצה. העיר רעננה זקוקה לשינויים רבים, לאיחוי הקרעים ולא העמקת השסע והחזרת רעננה למעמד הפנינה של השרון. אני מאמינה כי קשרי הממשל המצוינים שיש לי בכל מסדרונות הכנסת, ההיכרות הצמודה שיש לי עם העיר ותושביה, בשילוב של יכולות הניהול שלי, יאפשרו לי לבצע מהפכה חיובית בחיי היום יום של התושבים ובני משפחותיהם".

בנוסח ההודעה שהעבירה בן-ארי סקעת הודגש כי היא עודנה היו"ר הנוכחי לסניף הליכוד ברעננה, תואר בו גאה להשתמש למרות שאינה מועמדת מטעם הסיעה בבחירות. עובדה זו לא מצאה חן בעיני המועמד הנבחר אילן כהן, אשר הביע תמיהה על ההחלטה ומסר למיינט רעננה כי "לא ידוע לי על ההחלטה".

מיו"ר הוועדה המוניציפאלית חיים ביבס נמסר: "המתמודד מטעם הליכוד הינו אילן כהן בלבד ברשימת מחל הליכוד שנבחרה בסניף. בנוגע לאישור ועדת ההיגוי העליונה הוא, גברת בן-ארי קיבלה מאתנו אישור לרוץ ברשימה עצמאית בלבד, שאינה נתמכת מהליכוד תקציבית".