רון סגל (מימין) וניר קריסטל | צילום: יוגב עמרני, רפאל בן משה

המועמד לראשות עיריית רעננה, ניר קריסטל, הגיש תלונה במשטרה נגד רון סגל, יו"ר מטה הבחירות של המועמד לראשות עיריית רעננה, יקי ודמני, בגין הפרעה לנבחר ציבור. זאת לאחר שלטענתו של קריסטל נצמד אליו בתוקפנות, חסם את דרכו וניסה לנגוח בראשו. 

"ביום שישי האחרון ללימודים (29.6), עמדתי על המדרכה מחוץ לביה"ס שקד ובירכתי את התלמידים וההורים בברכת 'בוקר טוב וחופשה נעימה'", מספר קריסטל. "אני עושה זאת מאז נבחרתי למועצת העיר לפני שנים. גם בפתיחת השנה וגם בסופה. לפתע ניגש אלי מר רון סגל, ראש מטה הבחירות של מר יקי ודמני, נצמד אליי פיזית ודרש ממני בתוקפנות שאלך משם, שאני נדחף ושזו תעמולה".

"אמרתי לו שאיני עושה כל תעמולה", ממשיך קריסטל. "כמו כן, לא היה עלי כל זיהוי לבחירות. בתגובה מר סגל חסם פיזית את דרכי ולא אפשר לי להתקרב לאנשים. כשניגשתי לאנשים הוא פשוט חצץ בינינו. בשלב הזה הוא ניסה לנגוח את ראשו בראשי, ובמזל הרחיקו בינינו עוד כ - 3 ס"מ שמנעו פגיעה פיזית של ממש. קריסטל מעיד כי הזמין למקום ניידת משטרה ומאוחר יותר הגיש תלונה במשטרת כפר סבא.

סגל מצייר מצדו תמונה אחרת: "אני משמש 10 שנים כיו"ר הנהגת ההורים של בית הספר שקד ו-15 שנה הורה בבית הספר. מעולם לא ראיתי את פניו של ניר קריסטל במקום. פתאום ביום האחרון של הלימודים, כשאנו נמצאים בתקופת הבחירות והוא מתמודד בבחירות, הוא הגיע והחליט לעמוד בשער הכניסה של בית הספר, לפנות לילדים ומורים, ולעשות פוליטיקה קטנה על חשבון הילדים והוריהם. לכן הוא התבקש שלא לעמוד בשער בית הספר ולא לעשות קמפיין ביום האחרון ללימודים וסירב.

"מעבר לכך, כל מה שנאמר הוא המצאה שאין קשר בינה לבין האמת. אני פונה לכל המועמדים ומבקש מהם, תשאירו את בתי הספר ומערכת החינוך מחוץ למערכת הבחירות. אנא מכם, לא על גב הילדים".