אילן כהן ורחלי בן ארי סקעת | צילום: פרטי

חברת המועצה רחלי בן-ארי סקעת, יו"ר סניף הליכוד ברעננה, פתחה בתחילת השבוע את קמפיין הבחירות שלה לראשות העיר. "זהו הצעד הראשון לעבר החזון", אמרה בהשקה החגיגית שקיימה עם תומכיה ביום ראשון. "פעם בחמש שנים יש לתושבים את הכוח להתחדש ולחשב מסלול מחדש ולהוביל תהליכים משני מציאות".

אלא שהתכניות של בן-ארי סקעת תלויות בתוצאות הבחירות הפנימיות שיתקיימו ב-12 לחודש. אם תיבחר לעמוד בראש הסיעה תזדקק לתמיכתה על מנת לרוץ גם לראשות העיר. אם לא תבחר, תאלץ לעשות זאת ברשימה עצמאית, ולכך השלכות כלכליות לא פשוטות.

חבר המועצה לשעבר וחברת סיעת הליכוד, אילן כהן, יוצא נגד הכרזתה של בן ארי סקעת ומצהיר: "אין לה אישור לרוץ מטעם הסיעה, וגם לא יהיה לה אישור. היא רצה בזכות עצמה, ואם היא מעוניינת לרוץ לבד, היא יכולה לרוץ לבד. מועצת הסניף תכריז על המועמדים של הליכוד למועצת העיר בבחירות שייערכו ב-12 לחודש, והיא שתקבע את הרשימה. אני מתכוון לעמוד בראש הסיעה ולהמשיך לשרת את תושבי רעננה, כפי ששירת אחי עוזי ז"ל במשך 20 שנה. בן ארי מנסה להרוויח מכל העולמות ולנסות את מזלה בראשות העיר, ואם לא - בכנסת".

בן ארי סקעת מסרה בתגובה: "אנחנו ממתינים ל-12 ביוני על מנת לקבל החלטות. כרגע אני מקבלת תמיכה מהסיעה, ובתאריך זה יחולו בחירות".

דוברי הקמפיין של בן-ארי סקעת הוסיפו: "רחלי השבוע הכריזה על התמודדות לראשות העיר ביחד עם רשימה המייצגת את כל גווני האוכלוסייה. במהלך השבועות הקרובים תיקבע המסגרת בה היא תתמודד".