רון סגל | צילום: יוגב עמרני

אחרי לבטים ארוכים, רון סגל, ראש הנהגת ההורים של רעננה וסגן ראש הנהגת ההורים הארצית, נכנס לפוליטיקה המקומית. סגל חבר למועמד לראשות העיר יקי ודמני וישמש כמנהל המטה שלו. השבוע עדכן את הנהגות ההורים בעיר לגבי תכניותיו והודיע כי יסיים את תפקידו בסוף שנת הלימודים הקרובה.

רון סגל (52), תושב רעננה מזה 17 שנה ואב לשלושה, שימש בעבר כמנכ"ל חברות אבטחה ועמד בראש הנהגת ההורים לאורך שש השנים האחרונות. הוא משמש במקביל כיו"ר פורום ועדי ההורים היישוביים (ארגון ההורים הארצי) מזה כשנתיים וחצי וחבר בוועדות עירוניות.

לדברי סגל, הוא קיבל הצעות ממספר מועמדים, אך החליט לבחור בודמני כי מדובר ב"אדם המגיע עם קבלות של עשייה מוכחת בניהול בחברות גדולות, בעל עבר בטחוני ושאינו חלק מהקלחת הפוליטית בעיר. העובדה שיקי מגיע מבחוץ ולא היה חלק מהפוליטיקה העירונית עד היום הופכת אותו בעיניי למועמד היחיד שיכול לקדם תהליכים חדשים ולחולל פה שינוי אמיתי". בשלב זה טרם החליט סגל איזה תפקיד ירצה למלא לאחר הבחירות אך צפוי להשתלב בתפקיד ביצועי.

סגל: "הכי חשוב עבורי זה שתהיה לי האפשרות להמשיך את העשייה שלי במגוון התחומים בהם פעלתי ועסקתי. בתפקידי כראש הנהגת ההורים יצרנו מודל של שיתוף פעולה הדוק בין ההורים לבין בעלי התפקידים הבכירים בעיר בכל רמות העשייה העירונית ולא רק מתחום החינוך. המודל תרם ליצירת דפוסי עבודה יעילים המערבים יחד את כל הגורמים הנחוצים למען השגת המטרות לטובת הציבור כולו. ברצוני להמשיך בפיתוח שיתופי פעולה אלו ולהרחיבם לכלל התחומים העירוניים. כפי שכל הורה וכל ילד היו משימתנו עד עתה, כך אני מקווה שכל אזרח בעיר, קולו ישמע ואנחנו נוכל לעשות בעבורו ובעבור העיר כולו".

ודמני: "רון הוא כוח משמעותי בעיר שמייצג עשייה, חיבור לחינוך וחיבור לתושב. ביחד עמו בתפקיד בכיר בעירייה, התושבים ידעו שקולם ישמע כל העת והם יהיו שותפים בכל מהלך".