ניר קריסטל | צילום: רפאל בן משה

חבר מועצת העיר מהאופוזיציה, ניר קריסטל הודיע היום (ב'), כי יתמודד על ראשות עיריית רעננה. בכך הופך קריסטל למועמד השישי במירוץ לבחירות שיתקיימו בעוד כחצי שנה, לצד איתן גינזבורג, חיים ברוידא, סימה פרי, איתן גליק ויקי ודמני שהכריז רק אתמול על מועמדותו לתפקיד.

"רעננה  נרדמה בשמירה, והגיעה העת להחזיר אותה להיות פנינת השרון כפי שהייתה", אומר קריסטל. "רעננים מבקשים לחזק את הקהילתיות בעיר, להקצות משאבים רבים נוספים לחינוך, לחדש את התשתיות העירוניות, לטפל במצוקת התחבורה ולשפר את השירות. כדי לעשות את זה אנו זקוקים למנהיגות עם חזון ולניהול מקצועי, אחראי ואמין, עם ניסיון עשיר בשירות וניהול שקוף לציבור".

קריסטל (46), נשוי לעדי ואב לשלוש בנות, סרן במילואים, הוא בעל תואר ראשון ושני בהצטיינות מהמכללה למנהל עם התמחות בשיווק ובניהול משאבי אנוש. במסגרת המרוץ לראשות העיר, החליט קריסטל לסיים את תפקידו בתשע השנים האחרונות כסמנכ"ל חברת התרופות "צמל ביו-פארמה". "אני בוחר לסיים 18 שנות שירות לציבור בתחום הרפואה והבריאות הציבורית בישראל, כדי להמשיך אל השליחות של חיי - תפקיד ראש העיר רעננה. זאת, מתוך אמונה עמוקה שהגיע תורו של הדור שלנו להנהיג ולעצב את עתיד ילדינו", אומר קריסטל.

במסגרת כהונתו כחבר מועצה, הקים קריסטל לפני שבע שנים את סיירת ההורים העירונית הפועלת כיחידת בת של המשמר האזרחי.  כמו כן יזם בשיתוף חברת דואר ישראל שינויים בשירותי הדואר בעיר, ניהל מאבק מול חברת נתיבי ישראל על שינויים במחלף בן גוריון וכביש 531, היה חלק ממטה שבילי האופניים בעיר והיה חלק מהמאבק האזורי למניעת העברת שדה התעופה לאזור הרצליה.

בקרוב צפוי קריסטל לערוך אירוע להזנקת הקמפיין שלו.