סימה פרי במפגש הפעילים | צילום: רועי רובינשטיין

הבחירות המוניציפאליות לראשות עיריית רעננה אמנם ייערכו בעוד יותר מעשרה חודשים, אך הודעתו הדרמטית של ראש העירייה המכהן, זאב בילסקי, הניעו את הזירה הפוליטית. עו"ד סימה פרי, המשמשת כסגנית וממלאת מקומו של בילסקי, כבר הודיעה לפני כעשרה ימים שהיא תתמודד על הכיסא בעזרת קמפיין שלטי חוצות הנראה לעין בעיר ואמש (ש') אף ערכה כנס פעילים ראשון בביתה.

כ-100 מתושבי העיר הגיעו לכנס אותו ארגן מי שינהל את הקמפיין של פרי, מנכ"ל העירייה לשעבר אורי קידר, אשר היה אמון גם על קמפיין הבחירות של בילסקי בשנת 2013. בין הנוכחים היו חברי הרשימה הדתית המאוחדת.

במהלך האירוע, הציגה פרי בפני הנוכחים את פעילותה בעיר לאורך השנים - החל מהיותה יו"ר ועד ההורים בחטיבת "רימון", דרך כניסתה לפוליטיקה המקומית בסיעה "למען התושבים" יחד עם דן ברוך בבחירות 2008 ועד לחבירתה לראש העירייה הנוכחי זאב בילסקי בבחירות האחרונות. כמו כן ציינה פרי את מעורבותה בפורום נציגות הציבור הארצי.

"אני נגועה בחיידק הפוליטי והחלטתי לקחת את העשייה הפוליטית שלי, שבה אני עוסקת 20 שנה, צעד אחד קדימה", אמרה פרי במהלך נאומה. "אני מביאה את הניסיון הפוליטי המוניציפאלי שצברתי במשך השנים, את הכרותי עם העיר וצרכיה ועבודת העירייה וכן מחויבית לכל הקהלים בעיר - מכל המגזרים. כל זאת מביא אותי להכריז על מועמדותי לראשות העירייה בבחירות הקרובות".