אחד השלטים ברחוב אחוזה, פינת קזן | צילום: פרטי

תושבי רעננה שהקיצו מוקדם הבוקר, הבחינו כבר בשלטי החוצות שנמצאים בצמתים המרכזיים של העיר, בהם מחייכת סגנית וממלאת מקום ראש העירייה, עו"ד סימה פרי, שהחליטה להתמודד על ראשות העיר. תחת הכותרת: "יוצאים לדרך – סימה פרי לראשות העיר", יצא הבוקר לדרך הקמפיין, והפך אותה למועמדת הראשונה שהחלה בפרסום לקראת הבחירות שייערכו באוקטובר 2018.

השלטים מפוזרים ברחבי העיר ואפשר למצוא אותם בכניסה לעיר מכיוון הרצליה, באמצע אחוזה בפינת הרחובות עם רחוב קזן ואף ברחוב וייצמן. זוהי למעשה יריית הפתיחה לקמפיין של פרי, כאשר בקרוב היא צפויה להכריז באופן רשמי על ריצתה לראשות העירייה.

פרי (54, נשואה+3) נבחרה לראשונה כחברת מועצה בשנת 2008, כשרצה לצידו של דן ברוך ז"ל ב"סיעה למען התושבים". לפני הבחירות האחרונות עזבה לטובת הרשימה של ראש העירייה, "רעננה שכולנו אוהבים", שם מוקמה כמספר 2. בהתאם להסכם הקואליציוני, נכנסה פרי לתפקיד הסגנית וממלאת מקום ראש העיר במחצית הקדנציה, במקומו של עו"ד איתן גינזבורג. במסגרת תפקידה מכהנת פרי כמחזיקת תיק חזות העיר וכן עומדת בראשן של מספר ועדות מפתח כיו"ר ועדת הכספים, יו"ר ועדת התמיכות ועוד.

פרי מעולם לא הסתירה את רצונה להיות ראש העיר בבוא הזמן, אך כאמור תמיד אמרה כי לא תרוץ מול בילסקי, כל עוד הוא יתמודד. כשבילסקי הכריז לפני כחודש וחצי על סיום תפקידו בתום הקדנציה הנוכחית, החליטה פרי להסתער על התפקיד ויוצאת לדרך. לקמפיין שלה אחראי אורי קידר, מנכ"ל העירייה לשעבר, שניהל בעבר גם את הקמפיינים של בילסקי במערכות הבחירות הקודמות.