ספירת הקולות האחרונים | צילום: עיריית רעננה

בתום ספירת כלל ההצבעות, לרבות קולות החיילים וקולות האסירים, נראה כי אין שינוי משמעותי במספר המנדטים לכל סיעה. סיעת מרצ נותרה הסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר עם ארבעה מנדטים, אחריה, הרשימה בראשות איתן גינזבורג ("לב"), הרשימה של חיים ברוידא ("חנ") והרשימה הדתית המאוחדת - עם שלושה מנדטים כל אחת. הסיעות של ניר קריסטל ("רעננים") ויקי ודמני ("רעננה מכל הלב") זכו לשני מנדטים כל אחת. הסיעות "באמונה" בראשות חיים גולדמן ומחל בראשות אילן כהן, זכו במנדט אחד כל אחת.

בן ארי סקעת וגליק - נותרו בחוץ | צילום: פרטי

כל יתר הרשימות נותרו מחוץ למועצת העיר, לרבות רחלי בן ארי-סקעת שהתמודדה לראשות העיר תחת הסיעה העצמאית "התנועה החברתית", אולם זכתה רק ב-1,046 קולות למועצה. כהן, עמו התפתח סכסוך לאורך קמפיין הבחירות, זכה במספר כפול של קולות ונכנס, כאמור, עם מנדט אחד למועצת העיר. גם סיעת יש עתיד בראשות איתן גליק, שהתמודד בתחילת הדרך גם לראשות העיר, נותרה בחוץ. בתחתית, עם מספר הקולות הנמוך ביותר נמצאת סיעתו של אמנון נגר, אשר זכתה ל-72 קולות בלבד.

תוצאות סופיות לסיבוב ראשון ברעננה

בתום הספירה אף התחזק הפער בין שני המועמדים המובילים: ברוידא וגינזבורג לבין יתר המועמדים, לאחר שנוסף לכל אחד מהם אחוז אחד מקולות הבוחרים. ובכך הסתיימה הספירה עם 28.8% (במקום 27.9%) לטובת גינזבורג ו-34.4% (במקום 33.4%) לטובת ברוידא.